بستن

 

همکاری با دیجیتالینگ؛ کسب و کارتان را از دریچه ما معرفی کنید و رشد دهید

 

ما در دیجیتالینگ دوست داریم کمک‌حال برندها، کسب و کارها و سازمان‌ها هم باشیم. به همین دلیل، می‌خواهیم این همراهی و همکاری را در چند بخش، گسترش دهیم. در ادامه، این بخش‌ها را برایتان توضیح می‌دهیم.

آموزش سازمانی

 

نیروهای سازمانی یا تیم شما به آموزش در زمینه «دیجیتال مارکتینگ» و شاخه‌های آن نیاز دارند؟  ما می‌توانیم به صورت اختصاصی، نیروهای شما را در دو حالت «حضوری» و «غیر حضوری (آنلاین)» به شکلی کاربردی و پروژه‌محور، آموزش دهیم.

 

 معرفی خدمت و محصول شما ?

در واقع ما می‌توانیم با توجه به مخاطبانی که داریم مواردی مثل: «محصول»، «گزارش کسب و کار» و «خدمات» شما به مشتریانتان را به گوش مخاطبان خودمان هم برسانیم. ناگفته نماند که قبل از هر چیز، این ماجرا به بررسی نیاز دارد.

 

 به همین دلیل، خوشحال می‌شویم که برای انجام هماهنگی‌ها و پیدا کردن یک راهکار مناسب برای همکاری، با هم صحبت کنیم.

 

اسپانسرشیپ در پادکست?

 

این مدل هم یکی از روش‌های معرفی محصولات و سرویس‌ها است که به طور اختصاصی در «پادکست دیجیتالینگ» قرار می‌گیرد. شما از این راه می‌توانید صدای خودتان، برندتان و کسب و کارتان را از دریچه دیجیتالینگ به گوش مخاطبان ما برسانید و راهی برای رشد کسب و کارتان باز کنید.

 

مسیرهای ارتباط با ما؛ ساده و سریع?

 

لطفا قبل از هر کاری، یکی دو دقیقه زمان بگذارید و فرم زیر را پر کنید. بعد از این ماجرا در واتساپ درباره ریزه‌کاری‌های این همکاری با هم گپ خواهیم زد.

 

 

   
   

  به امید یک همکاری سازنده✌️

   

  امیدواریم که ما با رویکرد متفاوتمان در این ماجرا بتوانیم با هم یک همکاری دو جانبه، برد_برد و سازنده را داشته باشیم.

   

  ×