بستن

دیجیتالینگ نظر همراهان درباره
دیجیتالینگ

نظر مشتری روند رشدِ پختگی را به وضوح می‌بینم

در موضوع تولید محتوای آموزشی، تولید کننده محتوا و خود محتوا، به هم برای رشد و پختگی کمک می‌کنند. دیجیتالینگ و علیرضا ابراهیمیان هم از این قائده مستثنی نیستند. من از زمانی که دیجیتالینگ را دنبال می‌کنم، با بارگزاری هر محتوا، روند رشدِ پختگی را به وضوح می‌بینم و مطالب آن را مدام ارزنده‌تر از قبل می‌یابم. محتوایی کاربردی، آموزنده و البته بر اساس تجربیات واقعی که در دیجیتالینگ است را به شما هم پیشنهاد می‌کنم.

سامان فائق

سامان فائق

بنیانگذار رسانه استودیو 5

نظر مشتری ایرانی‌سازی محتوای آموزشی حوزه دیجیتال مارکتینگ*

دیجیتالینگ رو مدت‌هاست که می‌شناسم. از نظر من مهم‌ترین ویژگی‌ که این رسانه داره و برای من متمایزش می‌کنه ایرانی‌سازی محتوای آموزشی حوزه دیجیتال مارکتینگ با توجه به کسب و کارهای ایرانی است. در این شرایط میشه بهتر متوجه شد که از تئوری‌ها و حرف‌های صرفا خوشکل که عموما اون‌ور آبی هستند میاد بیرون و آموزشی رو ارائه می‌کنه که به درد آدم‌های این سرزمین می‌خوره

امیر محمد شیخ نژاد

امیر محمد شیخ نژاد

مدیر محتوای سایت دکتر دکتر

نظر مشتری خوشحالم که بازار محتوای دیجیتال داره اکوسیستم خودش رو شکل میده

دیجیتالینگ رو با انتشار منظم و هدفمند و توجه به تمام جزئیات محتوا شناختم. این امر باعث میشه به احترام تیم حرفه‌ای و کاربلدش کلاه از سر برداریم و خوشحال باشیم که بازار محتوای دیجیتال هم کم‌کم داره اکوسیستم خودش رو شکل میده. یعنی پدیده‌ای که سال‌ها پیش با اشتیاق منتظرش بودیم، الان دیگه به وجود اومده و مسیر بالندگی رو طی می‌کنه.

یاور مشیرفر

یاور مشیرفر

مدیر ارشد محتوای بیتستان

نظر مشتری بیش از 3 سال از آشنایی من با دیجیتالینگ میگذره

از اون زمان رشد مخاطبان دیجیتالینگ رو به همراه رشد کیفی محتوای دیجیتالینگ دیدم، از بازنشر محتواهای تولید شده توسط افراد و کانال‌های مختلف تا تولید محتوای اختصاصی و جذاب.رمز موفقیت دیجیتالینگ به نظرم توضیح مسائل پیچیده و سخت به زبان ساده هست که فهم اون مسائل رو برای اکثریت افراد ممکن میکنه.

محمد تحصیلی

محمد تحصیلی

مدیر مارکتینگ اسنپ

نظر مشتری دیجیتالینگ در ارائۀ جزییات در قالب عدد و رقم ابایی ندارد

چندسالی است علیرضا را میشناسم، یکی از ویژگی‌های بارزش، اشتیاق همیشگی‌ او برای یادگیری است، اشتیاقی مداوم برای کسب دانش و البته بکارگیری این آموخته‌های جدید در پروژه‌های واقعی.
علیرضا فهمیده که ارائۀ آنچه آموخته، باعث تعمیق این آموخته‌ها هم خواهد شد.
مدتهاست که از تجارب مختلفش در حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ میگوید و فعالان فارسی‌زبان این حوزه حتما گذرشان به کانال تلگرام او افتاده و فهمیده‌اند که او در ارائۀ جزییات این تجارب در قالب عدد و رقم ابایی ندارد.
حالا او تصمیم گرفته سایت دیجیتالینگ را راه بیندازد و آموزشهایش را به صورت منسجم در این سایت ارائه کند.
به نظرم این یعنی یک فرصت خوب برای یادگیری منسجم و شنیدن از راه‌های رفتۀ یک آدم بادانش.
امیدوارم نوآموزان این حوزه این فرصت را از دست ندهند.

امین آرامش

امین آرامش

بنیانگذار سایت کارنکن

نظر مشتری

از سال ۹۷ دیجیتالینگ رو میشناسم و به نظر من نقطه قوت اون ۲ چیزه، نظم در تولید محتوا و به‌روز بودن اونها. این ۲ تا ویژگی رو توی کار با علیرضا ابراهیمیان عزیز هم تجربه کردم و فکر میکنم تاثیری هست که علیرضا توی کسب و کار خودش عمیقا به جا گذاشته 🙂
با آرزوی موفقیت های پی در پی برای دیجیتالینگ

آرزو احمدی

آرزو احمدی

مدیر توسعه کسب و کار مدیااد

نظر مشتری مطمئنم سایت دیجیتالینگ هم فکرشده و هدفمند کار خواهد کرد

همیشه از محتواهای منحصربه‌فرد دیجیتالینگ و زحمتی که علیرضا ابراهیمیان برای تولیدشون می‌کشید لذت بردم و مطمئنم سایت دیجیتالینگ هم فکرشده و هدف‌مند کار خواهد کرد و به رشد اکوسیستم دیجیتال مارکتینگ با چاشنی انتقال تجارب واقعی کمک خواهد کرد.

حسین وجدانی

حسین وجدانی

کپی‌رایتر فریلنس

نظر مشتری یکی از مهم ترین دلایل موفقیت دیجیتالینگ تداوم در تولید محتوای ارزشمند است

دیجیتالینگ رو ۴ سالى هست که دنبال میکنم.
بنظرم یکى از مهمترین دلایل موفقیتش، تداوم در تولید محتواى ارزشمند و باکیفیت است.
علیرضا ابراهیمیان عزیز که افتخار همکارى باهاش رو داشتم، از خوبهاى اکوسیستم است و کیفیت بالاى رسانه دیجیتالینگ زیر نظر ایشون، خارج از انتظار نیست.

کیوان کریمپور

کیوان کریمپور

مدیر دیجیتال مارکتینگ تپسل

نظر مشتری چند سالی میشه پیگیر فعالیت دیجیتالینگ هستم

چند سالی میشه پیگیر فعالیت دیجیتالینگ هستم، من اسمش رو رسانه نمی‌گذارم، بیشتربرام نقش یک دایره‌المعارف رو داره و هر کجا بچه های تیم سوالی دارن، به صورت واضح میگم قبل از اینکه از من بپرسی، دیجیتالینگ رو جستجو کن! جای معرفی کسب و کارهای شاخص اینجا بشدت خالیه…

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی

مدیر محتوا و مشاور در محتواتراپی

نظر مشتری همیشه حرف جدیدی برای گفتن داره که واقعا ارزشمنده

چیزی که علیرضا ابراهیمیان و دیجیتالینگ رو از نظر من متمایز می‌کنه، استمرار و تجربه محور بودن اکثر آموزش‌هاش هست. علیرضا با یادگیری مستمر و تست آموخته‌هاش تو کسب و کارهای مختلف، خروجی ساده‌سازی شده و تست شده رو منتشر میکنه و همیشه حرف جدیدی برای گفتن داره که واقعا ارزشمنده
مسیرهای آموزشی هم به نظرم ساختار درستی رو به دیجیتالینگ داده چون اکثر افرادی که تازه این حوزه رو شروع می‌کنند دنبال یه مسیر مشخص هستن که اینجا چیزی که میخوان رو کامل در اختیار دارن

افشین زندی

افشین زندی

بنیانگذار آنالیتیپس

نظر مشتری دیجیتالینگ میتونه فضای ارزشمند و معتبر برای یادگیری به مارکترها رو ایجاد کنه

بنده یک سال و نیم بود که محتوای بسیار مفید دیجیتالینگ رو دنبال می کردم و فایل ها و آموزش های این کانال تلگرامی خیلی برام کارساز بود ولی به خاطر حجم آموزشهای بالا و اسکرول کردن محتوا، دست یابی به فایل های قبلی رو دشوار می کرد. مساله دیگه این که متاسفانه محتوا کاملا مرتب و منظم و دسته بندی شده در دسترس نبود ، و این موضوع نبود سایت رو ملموس تر می کرد الان واقعا سایت دیجیتالینگ می تونه این مشکلات رو رفع کنه و نیاز همه ما مارکترها رو رفع کنه که دنبال یک فضای معتبر و ارزشمند در این دنیای دیجیتال مارکتینگ هستیم که از همه جا اطلاعات واردش میشه از آقای ابراهیمیان و مجموعه شون نهایت تشکر رو دارم.

الهه دمرچلی

الهه دمرچلی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ بیمه دات کام

نظر مشتری وقت و انرژی که برای مخاطبان خود می‌گذارد

دیجیتالینگ جزو اولین رسانه‌هایی بود که در تلگرام دنبال کردم.مهم ترین نکته‌ای که میتوانم بگویم وقت و انرژی هست که این رسانه برای مخاطبان خود می‌گذارد. تا به امروز به خیلی از دوستان و اطرافیانم که در ابتدای راه دیجیتال مارکتینگ هستند، دیجیتالینگ را معرفی کردم.

مهدی کافی

مهدی کافی

هکر رشد اسپاتیفای

نظر مشتری دیجیتالینگ تبدیل به یکی از قوی ترین رسانه های حوزه دیجیتال مارکتینگ شده

یادم هست سال 96 با علیرضا ابراهیمیان، درباره بازار آنلاین مارکتینگ ایران صحبت میکردیم و هر دو موافق بودیم که جای خالی یک رسانه آموزشی قوی و تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ، حس میشود.
بخاطر دارم مدتی بعد، دیجیتالینگ کار خود را در قالب یک کانال تلگرام آغاز کرد و خوشحالم که میبینم امروز، دیجیتالینگ تبدیل به یکی از قوی ترین رسانه های تخصصی این حوزه شده است. اطمینان دارم به زودی دیجیتالینگ تبدیل به مرجعی اساسی برای علاقه مندان به این حوزه خواهد شد.

محسن مهربان پور

محسن مهربان پور

فریلنسر در حوزه دیجیتال مارکتینگ

نظر مشتری شاهد روند مستمر و رو به رشد او بودم

چند سال پیش، اولین بار علیرضا رو در سالن همایشهای برج میلاد دیدم، من سخنران همایش بودن و علیرضا دیجیتال مارکتر تازه کار و علاقه مند که با هم صحبت داشتیم.از اون روز،ارتباط مجازی و گاها دیدار در همایش ها ادامه پیدا کرد و تا امروز، شاهد روند مستمر و رو به رشد دانش فردی علیرضا در دیجیتال مارکتینگ، حضور در شرکتهای بزرگ این حوزه و فعالیتهای آموزشی خوبی که داشت گویای پشتکار و اشتیاق او در دیجیتال مارکتینگه.امیدوارم بتونه با استمرار فعالیت و دانش بازاریابی و بازاریابی دیجیتالش در آینده، به یکی از نخبگان اکوسیستم ما تبدیل بشه

احسان خواجوی

احسان خواجوی

استراتژیست بازاریابی دیجیتال

نظر مشتری دیجیتالینگ با حساسیت فراوان به انتشار انواع محتوا می پردازد

دیجیتالینگ از من یکی از برترین رسانه‌های تخصصی حوزه مارکتینگ هست که با حساسیت فراوان به انتشار انواع محتوا از قبیل پادکست، مقاله و گزارشات شرکتهای ایرانی و خارجی میپردازد.

شراگیم مرادی

شراگیم مرادی

مشاور دیجیتال مارکتینگ

نظر مشتری دیجیتالینگ نه آنقدر ساده و آنقدر پیچیده است

دیجیتالینگ برای تمام مخاطبین حوزه دیجیتال مارکتینگ طراحی شده. نه اونقدر ساده ست که برای حرفه‌ای‌ها خسته‌کننده باشه و نه اونقدر پیچیده که برای مبتدی‌ها غیر قابل درک

ارسلان شورابی

ارسلان شورابی

متخصص دیجیتال مارکتینگ در کانون ایران نوین

نظر مشتری

یکی از دلایل اصلی که دیجیتالینگ رو پیشنهاد می‌کنم اینه که:
برای علاقمندان به دیجیتال مارکتینگ در هر سطحی، محتوای آموزشی طبقه‌بندی شده و مفید داره
بازدید روزانه از کانال و سایت دیجیتالینگ رو به دوستان پیشنهاد می‌کنم.

مرتضی شایق

مرتضی شایق

مدیر دیجیتال مارکتینگ فرانش

از همراهان دیجیتالینگ بودید؟

نظر شما می‌تواند راهی در میان بیراهه‌ها باشد
آن را برایمان تعریف کنید

×