بستن

داستان
دیجیتالینگ

همه چیز از یک پرسش ساده شروع شد: «دیجیتال مارکتینگ چیست؟» برای یافتن این پرسش سه واژه‌ای، ماه‌های زیادی را لابه‌لای وب‌سایت‌های ایرانی و خارجی سپری کردم.

در کنار این جستجوی دیجیتالی، در کلاس‌ها و همایش‌های گوناگونی حاضر شدم تا عمیق‌تر یاد بگیرم. علاقه‌ من به اشتراک‌گذاری آموخته‌هایم مرا به سمت راه‌اندازی دیجیتالینگ سوق داد.

در کانال تلگرامی دیجیتالینگ، هر آنچه که یاد گرفته بودم را با تجربه‌هایم از کار در شرکت‌های مختلف ترکیب کردم و همه آنها را در قالب پادکست به اشتراک گذاشتم. فیدبک‌های خوبی که از کاربران دریافت کردم به من نشان داد که تلاشم بیهوده نبوده است.

بعد از مدتی تصمیم گرفتم تجربه‌هایم را از طریق وبینار در اختیار کاربران قرار دهم. برگزاری نزدیک به 20 ساعت، آموزش ویدیویی که این بار هم با استقبال خوبی از طرف کاربران روبه‌رو شد، مرا به فکر گسترش این مسیر و راه‌اندازی وب‌سایت دیجیتالینگ انداخت. اما حجم کار بالا بود و به تنهایی نمی‌توانستم حرکت کنم.

کم‌کم اعضای تیم دیجیتالینگ مثل تکه‌های یک پازل در کنار هم قرار گرفتند. حالا دیگر در پشت صحنه دیجیتالینگ فقط علیرضا ابراهیمیان وجود ندارد. من به ما تبدیل شد و کارهای کوچک به قدم‌هایی بزرگ تغییر شکل دادند.

ما در مدرسه دیجیتالینگ به دنبال آموزشی واقعی هستیم. به همین دلیل، تجربه‌های خودمان را در اختیار علاقه‌مندان به دنیای بازاریابی دیجیتال قرار می‌دهیم. نتیجه این کار، یادگیری واقعی و رشد کردن است؛ یعنی همان چیزی که ما به دنبال آن هستیم.

علیرضا ابراهیمیان – بنیانگذار دیجیتالینگ

داستان دیجیتالینگ
 

حالا چرا دیجیتالینگ؟

چون از تجربه‌هایمان می‌گوییم نه از آموخته‌های تئوری

چون از تجربه‌هایمان می‌گوییم.

چون داده‌ها و گزارش‌های واقعی از دیجیتالینگ را در اختیار شما قرار می‌دهیم

چون داده‌ها و گزارش‌های واقعی از دیجیتالینگ را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

چون می‌خواهیم همه با هم یاد بگیریم، تجربه کنیم و موفق شویم

چون می‌خواهیم همه با هم یاد بگیریم، تجربه کنیم و موفق شویم.

داستان بچه ها

داستان بچه‌ها

با اهالی دیجیتالینگ آشنا شوید

علیرضا ابراهیمیان

علیرضا ابراهیمیان

موسس دیجیتالینگ

یادگیری جزو بیشترین لذت‌هایی بوده که همیشه در جستجوی آن هستم.بیش از ۷ سال هست که در فضای وب فعالیت می‌کنم و همچنان بدنبال یادگیری، بدست آوردن تجربیات جدید و به اشتراک گذاشتن آن با دیگران هستم.

حمیدرضا موسی زاده

حمیدرضا موسی زاده

طراح ui/ux

علاقمند به هرچیزی که به دیزاین ربط داره ، مخصوصا رابط و تجربه کاربری / کمالگرا و جزئی‌نگر ( ولی دارم روی خودم کارمیکنم این ویژگی هارو کمرنگتر کنم ? ) صبح‌ زود رو برای کار ترجیح میدم و دنبال افزایش تمرکز هستم و از شبکه‌های اجتماعی فراری…

ریحانه بهاری

ریحانه بهاری

کارشناس محتوا

یه طراح که واژه‌ها را بیشتر از خط‌ها، آواها را بیشتر از مقیاس‌ها و آفیس را بیشتر از اتوکد دوست دارد.

مهشاد رضاپور سادات محله

مهشاد رضاپور سادات محله

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

کارشناس آی‌تی ‌هستم و شاخه دیجیتال مارکتینگ را برای حرفه خودم انتخاب کردم. ترکیب هنر و کامپیوتر علاقمندی من را تشکیل می‌دهد. در حوزه سلامت فعالم و عاشق عکاسی و ورزش!

نظر کاربران درباره دیجیتالینگ

نظر همراهان دیجیتالینگ

ما را از دریچه نگاه همراهان قدیمی‌مان بشناسید

نظر مشتری روند رشدِ پختگی را به وضوح می‌بینم

در موضوع تولید محتوای آموزشی، تولید کننده محتوا و خود محتوا، به هم برای رشد و پختگی کمک می‌کنند. دیجیتالینگ و علیرضا ابراهیمیان هم از این قائده مستثنی نیستند. من از زمانی که دیجیتالینگ را دنبال می‌کنم، با بارگزاری هر محتوا، روند رشدِ پختگی را به وضوح می‌بینم و مطالب آن را مدام ارزنده‌تر از قبل می‌یابم. محتوایی کاربردی، آموزنده و البته بر اساس تجربیات واقعی که در دیجیتالینگ است را به شما هم پیشنهاد می‌کنم.

سامان فائق

سامان فائق

بنیانگذار رسانه استودیو 5

نظر مشتری ایرانی‌سازی محتوای آموزشی حوزه دیجیتال مارکتینگ

دیجیتالینگ رو مدت‌هاست که می‌شناسم. از نظر من مهم‌ترین ویژگی‌ که این رسانه داره و برای من متمایزش می‌کنه ایرانی‌سازی محتوای آموزشی حوزه دیجیتال مارکتینگ با توجه به کسب و کارهای ایرانی است. در این شرایط میشه بهتر متوجه شد که از تئوری‌ها و حرف‌های صرفا خوشکل که عموما اون‌ور آبی هستند میاد بیرون و آموزشی رو ارائه می‌کنه که به درد آدم‌های این سرزمین می‌خوره

امیر محمد شیخ نژاد

امیر محمد شیخ نژاد

مدیر محتوای سایت دکتر دکتر

نظر مشتری خوشحالم که بازار محتوای دیجیتال داره اکوسیستم خودش رو شکل میده

دیجیتالینگ رو با انتشار منظم و هدفمند و توجه به تمام جزئیات محتوا شناختم. این امر باعث میشه به احترام تیم حرفه‌ای و کاربلدش کلاه از سر برداریم و خوشحال باشیم که بازار محتوای دیجیتال هم کم‌کم داره اکوسیستم خودش رو شکل میده. یعنی پدیده‌ای که سال‌ها پیش با اشتیاق منتظرش بودیم، الان دیگه به وجود اومده و مسیر بالندگی رو طی می‌کنه.

یاور مشیرفر

یاور مشیرفر

مدیر ارشد محتوای بیتستان

نظر مشتری دیجیتالینگ در ارائۀ جزییات در قالب عدد و رقم ابایی ندارد

چندسالی است علیرضا را میشناسم، یکی از ویژگی‌های بارزش، اشتیاق همیشگی‌ او برای یادگیری است، اشتیاقی مداوم برای کسب دانش و البته بکارگیری این آموخته‌های جدید در پروژه‌های واقعی.
علیرضا فهمیده که ارائۀ آنچه آموخته، باعث تعمیق این آموخته‌ها هم خواهد شد.
مدتهاست که از تجارب مختلفش در حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ میگوید و فعالان فارسی‌زبان این حوزه حتما گذرشان به کانال تلگرام او افتاده و فهمیده‌اند که او در ارائۀ جزییات این تجارب در قالب عدد و رقم ابایی ندارد.
حالا او تصمیم گرفته سایت دیجیتالینگ را راه بیندازد و آموزشهایش را به صورت منسجم در این سایت ارائه کند.
به نظرم این یعنی یک فرصت خوب برای یادگیری منسجم و شنیدن از راه‌های رفتۀ یک آدم بادانش.
امیدوارم نوآموزان این حوزه این فرصت را از دست ندهند.

امین آرامش

امین آرامش

بنیانگذار سایت کارنکن

نظر مشتری مطمئنم سایت دیجیتالینگ هم فکرشده و هدفمند کار خواهد کرد

همیشه از محتواهای منحصربه‌فرد دیجیتالینگ و زحمتی که علیرضا ابراهیمیان برای تولیدشون می‌کشید لذت بردم و مطمئنم سایت دیجیتالینگ هم فکرشده و هدف‌مند کار خواهد کرد و به رشد اکوسیستم دیجیتال مارکتینگ با چاشنی انتقال تجارب واقعی کمک خواهد کرد.

حسین وجدانی

حسین وجدانی

کپی‌رایتر فریلنس

نظر مشتری یکی از مهم ترین دلایل موفقیت دیجیتالینگ تداوم در تولید محتوای ارزشمند است

دیجیتالینگ رو ۴ سالى هست که دنبال میکنم.
بنظرم یکى از مهمترین دلایل موفقیتش، تداوم در تولید محتواى ارزشمند و باکیفیت است.
علیرضا ابراهیمیان عزیز که افتخار همکارى باهاش رو داشتم، از خوبهاى اکوسیستم است و کیفیت بالاى رسانه دیجیتالینگ زیر نظر ایشون، خارج از انتظار نیست.

کیوان کریمپور

کیوان کریمپور

مدیر دیجیتال مارکتینگ تپسل

 

از همراهان دیجیتالینگ بودید؟

نظر شما می‌تواند راهی در میان بیراهه‌ها باشد
آن را برایمان تعریف کنید

 
×