پاپ آپ اد اجباری اینستاگرام

پاپ و اد اجباری در اینستاگرام چیست؟

علیرضا ابراهیمیان
۱۹ اسفند ۱۳۹۹
228 بازدید ۰ کامنت

اینستاگرام هر هفته و هر ماه آپدیت‌های جدیدی را ارائه می‌دهد و در قالب آنها تغییرات تازه‌ای را در این اپلیکیشن ایجاد می‌کند. بنابراین اگر می‌خواهیم پیج خوبی در اینستاگرام داشته باشیم باید حواسمان را شش‌دانگ جمع کرده و خودمان را با این اپلیکیشن سازگار کنیم. 

در این میان، هر آپدیت جدید پرسش‌های تازه‌ای را برای کاربران اینستاگرام به دنبال دارد. در این قسمت از «دیجیتالینگ» به سراغ «اد اجباری در اینستاگرام» می‌رویم و به پرسش‌هایی در این مورد پاسخ می‌دهیم. با ما همراه باشید. 

اگر وقت برای خواندن مقاله ندارید، به پادکست گوش کنید:

قرار است چه چیزهایی را با هم یاد بگیریم؟

  • با مفهوم «اد اجباری» «و پاپ» در اینستاگرام بیشتر آشنا می‌شویم.
  • علت مشکل در لاگین شدن بعد از آپدیت‌های اینستاگرام را بررسی می‌کنیم. 
  • راه پیشگیری از یک دغدغه همه‌گیر در اینستاگرام را یاد می‌گیریم. 

پاپ در اینستاگرام چیست؟ آیا می‌توانیم با خیال راحت از آن استفاده کنیم؟

«اد اجباری»، «پاپ اینستاگرام» و دیگر روش‌هایی که هر روز ایجاد می‌شوند با هدف جذب فالوئرهای جدید به وجود می‌آیند. استفاده از این روش‌ها تنها باعث افزایش فرمالیته عدد فالوپرهایتان می‌شود. در حالی که این رشد فالوئر، ارتباطی به فالوئرهای واقعی ندارد و تغییری در نرخ مشارکت کاربران با پیج شما ایجاد نمی‌کند. گذشته از این، حساسیت اینستاگرام نسبت به روش‌های غیرطبیعی افزایش فالوئر بسیار بیشتر شده است.افزایش فرمالیته فالوور با تکنیک‌های غیر اصولی

حتی مثل گذشته نیز نمی‌توان با ربات‌ها کار کرد. چون به جای بهتر کردن اوضاع، آن را همچون کلافی سردرگم می‌کنند و تا جایی پیش می‌روند که ممکن است بیخیال پیج خود شوید یا در‌به‌در به دنبال راه‌هایی برای حذف فالوئرهایی که به طور غیرطبیعی جذب شده‌اند ‌بگردید. یادتان باشد، حتی اگر فالوئرهای کمی داشته باشید اما دنبال‌کنندگانتان با پیج شما تعامل داشته باشند، بسیار بهتر از آن است که چند هزار فالوئر داشته باشید که سالی یک بار هم به پست‌هایتان نگاه نمی‌کنند.

وقتی از طریق هشتگ، تبلیغات در دیگر پیج‌ها و به روش‌های طبیعی دیگر فالوئر می‌گیرید، کاربر با میل خودش و در نتیجه بررسی‌هایی که از پیجتان داشته شما را فالو کرده است. چنین کاربری استوری‌هایتان را می‌بیند، برایتان کامنت می‌گذارد و پست‌های خوب شما را برای دوستانش می‌فرستد.

چرا نمی‌توانیم در اینستاگرام لاگین کنیم؟

معمولا بعد از هر آپدیت اینستاگرام، مشکلاتی مانند ناتوانی در لاگین، گذاشتن پست‌ها یا کامنت برای کاربران به وجود می‌آیند. به نظر من این باگی است که در آپدیت‌های اخیر اینستاگرام ایجاد شده است. البته برخی از کاربران به علت استفاده از روش‌های مشکوکی مانند «به کار گرفتن ربات‌ها» با اینستاگرام دچار مشکل می‌شوند. اگر شما خط قرمزهای اینستاگرام را رعایت کرده‌اید اما با این وجود پس از آپدیت کردن دیگر نمی‌توانید به حسابتان دسترسی داشته باشید، می‌توانید با تغییر دادن پسورد خود مشکل را حل کنید. در واقع، ۹۰ درصد مشکلات با یک تغییر پسورد ساده قابل حل هستند.اختلال در ورود به حساب اینستاگرام

چگونه فالوئرهای خود را حذف کنیم؟

این کار بصورت دستی در اینستاگرام امکانپذیر است ولی بسیار زمانبر می‌باشد. اپلیکیشن‌هایی هم برای حذف دسته جمعی فالوئر فیک وجود دارد اما چون هیچ کدام از اپلیکیشن‌ها توسط اینستاگرام تایید نشده‌اند ما هم در این مقاله معرفی نکردیم.

نظر شما چیست؟

شما چه مشکل دیگری با اینستاگرام دارید؟ لطفا آن را برایمان بنویسید تا با هم به دنبال یک راه‌حل کاربردی بگردیم؟

فکر می‌کنید چند درصد از فالوئرهای پیج شما به شکل طبیعی جذب پیجتان شده‌اند؟

آیا تاکنون به فکر حذف فالوئرهای غیرفعال خود افتاده‌اید؟

این مطلب برای شما مفید بود؟

آیا خواندن این مقاله چیزی به دانسته‌های شما اضافه کرد؟

با نشر این محتوا، جامعه دیجیتالینگ را گسترش دهید

وبلاگ دیجیتالینگ

گپ و گفت کاربران در مورد این مقاله

اولین نفری باشید که نظر یا سوالش را با ما در میان می‌گذارد

دیدگاه شما
لطفا دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید