روشن‌ترین
جمعه سیاه
از 1 تا 8 آذر با 50% تخفیف
این تخفیف عجیب فقط سالی یک‌بار تکرار می‌شود؛ دست بجنبانید!
تخفیف 50 درصدی
وقت تنگ است، فرصت را از دست ندید!
دقیقه
:
ساعت
:
روز
دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ
افزودن به زنبیل خریدم
خرید
1‌میلیون‌و‌250‌هزار‌تومان
1‌میلیون‌و‌150‌هزار‌تومان
22 ساعت
اگر به دنبال یک شروع عالی برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ می‌گردید و می‌خواهید قدم اول را محکم و اصولی بردارید می‌توانید روی این دوره، حسابی جداگانه باز کنید.
این سوپر دوره ویدیویی در طول 22 ساعت آموزش به زبان ساده، سرشار از مثال‌های واقعی، تمرین و پروژه پا‌به‌پای شما در مسیر یادگیری دیجیتال مارکتینگ قدم برمی‌دارد.
دوره بازاریابی محتوایی
ببر تو زنبیلم
خرید
680 هزار‌تومن
15 ساعت
5
دوره لینکدین مارکتینگ
ببر تو زنبیلم
خرید
280 هزار‌تومن
7 ساعت
4.8
دوره سئو در تولید محتوا
ببر تو زنبیلم
خرید
250 هزار‌تومن
8 ساعت
5
دوره تحقیق کلمات کلیدی
ببر تو زنبیلم
خرید
190 هزار‌تومن
4 ساعت
5
دوره جامع تلگرام مارکتینگ
ببر تو زنبیلم
خرید
180 هزار‌تومن
5 ساعت
5
دوره تولید پادکست
ببر تو زنبیلم
خرید
160 هزار‌تومن
3 ساعت
5
چرا دیجیتالینگ انتخاب خوبی است؟
یادگیری با چاشنی پروژه‌ها
تمام دوره‌های دیجیتالینگ پروژه‌محور هستند. تمرین‌ها و پروژه‌ها توسط مدرس بررسی می‌شوند و نقطه‌های قوت و ضعف به گوش دانشجو می‌رسند تا حساب راه را از چاه سوا کند.
تا 7 روز امانتدار پولتان هستیم
تا هفت روز فرصت دارید که دوره‌ها را بررسی کنید. اگر نظرتان عوض شد بی‌چون و چرا پولتان را تقدیمتان خواهیم کرد.
دسترسی ابدی به ویدیوها
علاوه بر ویدیوها به جدیدترین آپدیت‌های دوره و فایل‌های کمکی ویژه مجهز می‌شوید.
پاسخ به پرسش‌های ذهنی شما
چرا باید در این جمعه سیاه بازاریابی شرکت کنم؟

اگر ما را دنبال کرده باشید تا قبل از کمپین، تخفیف‌هایمان در حوالی 20 تا 30 درصد بوده‌اند. ما برای اولین بار 50 درصد تخفیف را روی دوره‌هایمان قرار دادیم و فقط در همین ۱ هفته آن را اجرا می‌کنیم. این اتفاق تا کمپین جمعه سیاه سال 1401 دیگر تکرار نمی‌شود.

چطور باید در دوره‌ها شرکت کنم؟

روی دکمه‌های آبی رنگی که نشانه (+) کلیک کنید تا دوره‌ها به سبد شما اضافه شوند. وقتی خریدهایتان تمام شد روی دکمه بزرگ سبز رنگ «می‌خواهم پرداختم را نهایی کنم» کلیک کنید. با این کار به صفحه‌ دیگری هدایت می‌شوید که باید در آن یک ثبت‌نام کوچک و ساده انجام دهید. چون تیم پشتیبانی و مدرس دوره باید در طول مسیر یادگیری‌تان با شما در ارتباط باشند. البته اگر از همراهان دیجیتالینگ هستید فقط کافی است وارد شوید. پس از این کار، پرداخت نهایی را انجام می‌دهید و منتظر تماس کارشناسان دیجیتالینگ باشید 😊

بعد از ثبت نام در دوره‌ها چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از ثبت‌نام در دوره‌ها شما به ویدیوهای دوره دسترسی خواهید داشت. پشتیبانی دیجیتالینگ با شما در ارتباط خواهد بود.

فایل‌های کمکی دوره‌ها در اختیارتان قرار داده می‌شوند. با توجه به پروژه محور بودن دوره‌ها شما سوال‌های خودتان را از مدرس می‌پرسید و تمرین‌ها یا پروژه‌هایتان را برایشان ارسال می‌کنید. در مقابل هم پاسخ و پیام مدرس را دریافت خواهید کرد.

الان فرصت ندارم دوره را ببینم. آیا بعد از گذشت ٣ ماه، پشتیبانی من تمام می‌شود؟

خیر. پشتیبانی شما از زمانی شروع می‌شود که دیدن دوره را آغاز می‌کنید. بنابراین، خیالتان راحت باشد که فرصت ٣ ماه پشتیبانی‌تان پیش ما محفوظ است. پس با خیال راحت، دوره را بخرید.

بعد از دیدن دوره‌ها چه اتفاقی برای من میافتد؟

ما در دیجیتالینگ تلاشمان بر این است که همیشه همراه شما باشیم تا در مسیر پیش‌رویتان پرقدرت‌تر قدم بردارید. این کار را هم با دوره‌هایی که برایتان آماده می‌کنیم، پشتیبانی و همراهی با شما و صد البته تلاش شخصی خودتان پیش می‌بریم.

آیا با دیدن دوره‌ها در جایی مشغول به کار می‌شوم؟

ما تلاشمان بر این است که این اتفاق بیفتد. البته این موضوع به تلاش شما برای یادگیری و کیفیت انجام تمرین‌هایتان بستگی دارد. اما در کل، ما ارتباط‌هایی با مجموعه‌ها، شرکت‌ها و تیم‌های مختلف داریم که این مسیر را برایتان هموارتر می‌کند.

آیا با خرید دوره‌های شما فقط چند ویدیو دریافت خواهم کرد؟

دوره‌هایی که پیش روی شما قرار دارند بزرگراه‌هایی دوطرفه هستند. این بدان معنا است که پس از پرداخت هزینه و تحویل دادن فیلم دوره‌ها تازه با شما آشنا می‌شویم. شما باید پس از مشاهده دوره‌ها، تمرین‌هایی که برایتان آماده کرده‌ایم را انجام داده و آنها را برایمان بفرستید. این ماجرای رفت و برگشتی و ارتباط دو طرفه میان ما تا 90 روز ادامه پیدا می‌کند.

آیا دوره‌هایی که می‌گذرانید در ورق زدن چند کتاب و خواندن چند مقاله، خلاصه می‌شوند؟

ما در دیجیتالینگ بر اساس تجربه‌هایی که داشتیم به شما آموزش می‌دهیم. به همین دلیل، مثال‌هایی که می‌زنیم از سایت و رسانه‌های خودمان است. پس خیالتان تخت که هر چه می‌آموزید واقعی است!

مثلا همین حضور شما در کمپین جمعه سیاه مثال‌ها و تجربه‌های ما برای دوره بعدی‌مان یعنی دوره تبلیغات آنلاین هستند که به زودی از دیجیتالینگ منتشر می‌شود😊

دوره‌ها را خریداری کردم اما فهمیدم که به کار من نمی‌آید؛ تکلیف چیست؟

ما تمام سعیمان را کردیم تا هر چه در چنته داشتیم را برایتان هویدا کنیم و از تمام تجربه‌ها، دانسته‌ها، بایدها و نبایدهایمان برایتان گفتیم. بنابراین، با اطمینان بسیار بالایی می‌گوییم که این دوره‌ها همچون آبی گوارا به جان کسانی که تشنه یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ هستند می‌نشیند؛ اما با این وجود اگر به هر دلیلی این دوره‌ها را مناسب خودتان یا کسب و کارتان ندیدید تا یک هفته، هزینه دوره‌ها ‌را بی‌ چون و چرا و همراه با احترام به شما تقدیم می‌کنیم.

چطور می‌توانم به شما اعتماد کنم؟

ما چند سال است که به طور جدی در حال فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ هستیم. راه‌های ارتباطی با ما کاملا باز هستند. از طرفی می‌توانید نظر کاربران و شرکت کنندگان دوره‌ها را مشاهده و بررسی کنید. گذشته از این می‌توانید پیج ما را در شبکه‌های اجتماعی هم پیدا کرده و آن را با دقت مورد بررسی قرار دهید. پس از اینکه خیالتان از بابت ما راحت شد تصمیم نهایی خودتان برای شرکت در دوره‌ها بگیرید.

از کجا مطمئن شوم این دوره‌ها به درد من می‌خورد یا نه؟

در صفحه محصول هر دوره، توضیحات کاملی در مورد آن نوشته شده است که می‌توانید آنها را با دقت بررسی کنید. اما اگر پس از خرید دوره‌ها متوجه شدید که به کارتان نمی‌آیند تا 7 روز، پولتان را با تقدیم احترام پس خواهیم داد.

آیا دوره‌ها پیش نیازی هم دارد؟

علاقه شما به مارکتینگ و آشنایی سطحی با اینترنت برای شرکت در این دوره‌ها کافی است. از اینجا به بعد ما همراه شما هستیم، آموزش را از مقدماتی‌ترین سطح آغاز می‌کنیم و تا جای خیلی خوبی پیش می‌بریم.

سوال‌های دیگری دارم

جای هیچ نگرانی نیست. شما می‌توانید از طریق چت آنلاین، تلگرام و واتساپ که آدرس‌هایشان پایین همین صفحه وجود دارند با ما در ارتباط باشید و پرسش‌هایتان را از ما بپرسید. گذشته از این، شماره تماس ۰۲۱۲۸۴۲۲۳۵۵ در بازه زمانی 8 صبح تا 9 شب از شنبه تا چهارشنبه (پنجشنبه‌ها تا ساعت 12) هم پاسخگوی پرسش‌های تلفنی شما خواهد بود. مخلص کلام اینکه، ما همین نزدیکی هستیم. فقط کافی است صدایمان کنید😊

در این کمپین 294 نفر خرید کردند