دوره جامع و آنلاین تلگرام مارکتینگ

دوره جامع و آنلاین تلگرام مارکتینگ

این دوره شامل:

 • نام مدرس: علیرضا ابراهیمیان
 • سطح دوره: مقدماتی تا پیشرفته
 • مدت زمان آموزش: + 5 ساعت
 • مدت زمان پشتیبانی آنلاین: 90 روز
 • استفاده برای: 1 نفر / 1 دستگاه
 • دارای فایل کمکی: بله
 • ترافیک اینترنتی نیم بها: بله
 • حجم فایل: 1.1 گیگابایت
 • نوع دوره: ویدیویی
 • تعداد دانشجویان: 5 دانشجو

۱۸۰ هزار تومان ۱۵۰ هزار تومان

اشتراک گذاری:

دوره جامع و آنلاین تلگرام مارکتینگ

دوره جامع و آنلاین تلگرام مارکتینگ
نقطه
درباره دوره درباره دوره

تلگرام، سوپر مسنجری است که در ایران بیش از ۴ میلیون کانال و گروه تلگرام ایجاد شده و در آن فعالیت می‌کنند. همین موضوع، تلگرام را به بستر مناسبی برای بازاریابی تبدیل کرده است. در حقیقت، کشف پتانسیل‌های نهفته در کانال‌ها، گروه‌ها و ربات‌های تلگرامی تخصصی بسیار ارزشمند است. اگر تصمیم بگیرید که همین از طریق تلگرام بازاریابی کنید، چند درصد احتمال می‌دهید که کانال، گروه و یا ربات شما به موفقیتی که می‌خواهید برسد؟ متاسفانه با وجود جذابیت‌ها و فرصت‌های نهفته در این سوپر پیام‌رسان، تعداد کانال‌ها و گروه‌هایی که نیمه‌کاره رها شده‌اند، سر به فلک می‌کشد.

فکر می‌کنید اشتباه آنها چه بوده است؟ محتوای خوبی نداشتند؟ کُمیت بازاریابی‌شان لَنگ می‌زد؟ محصولاتشان جذاب نبوده است؟ شاید بله و شاید هم نه! در واقع، چیزی که باعث شکست کسب و کارها، محصولات و محتواها در تلگرام می‌شود، تسلط نداشتن بر «تلگرام مارکتینگ» است.

ما در دیجیتالینگ به خوبی با این مشکل آشنایی داریم. افراد زیادی به ما پیام دادند، تماس گرفتند و حتی به صورت حضوری در مورد تلاش‌های بی‌حاصلشان در تلگرام با ما صحبت کردند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم دوره‌ای بسیار جامع را تهیه کنیم تا هر فردی با هر اندازه از آگاهی و آشنایی با تلگرام، بتواند بر چم‌و‌خم تلگرام مارکتینگ مسلط شود و از این دریچه، تغییری اساسی و کاربردی در کسب و کار آنلاین خود ایجاد کند.

مروری به ۵ ساعت دوره آموزشی تلگرام مارکتینگ

ما در این دوره، تمام بخش‌های مورد نیاز برای تلگرام مارکتینگ را پوشش داده‌ایم. اجازه بدهید نگاهی گذرا به چند مورد از آنها بیندازیم:

نکاتی جزئی اما مهم از مدیریت کانال تلگرام

کلمه کلیدی در تلگرام

یکی از نکته‌های کلیدی موجود در بخش مدیریت کانال این دوره، کشف کلمه کلیدی مخصوص شما است. برخی از کسب و کارهای آنلاین در تلگرام، اهمیتی به موضوع کلیدواژه نمی‌دهند. در این بخش ما با ارائه جزئیات ماجرای انتخاب کلمه‌کلیدی و شیوه استفاده کاربردی از آن، اهمیت این موضوع را به شکل عملی به شما نشان می‌دهیم؛ به گونه‌ای که پس از مشاهده دوره می‌توانید آن را در کسب و کار خودتان پیاده‌سازی کنید.

 

چطور مخاطب را در تلگرام بشناسیم؟

پرسونا در تلگرام

آیا شما مخاطب خودتان را می‌شناسید؟ اگر کسب و کارهای تلگرامی، تعریف روشنی از مخاطب هدف خود نداشته باشند، نمی‌توانند برای او محتوا تولید کرده یا حتی محصولات مناسبی را ارائه دهند. ما در این بخش با ارائه نمونه‌های مختلف، موضوع مخاطب هدف را برایتان روشن می‌کنیم و راه‌هایی را به شما نشان می‌دهیم که با پیمودن آنها بتوانید مخاطب خودتان را بشناسید.

خلق محتوا در تلگرام

خلق محتوا در تلگرام

محتوا هم نوعی محصول است. بنابراین، بی‌توجهی به کیفیت و آگاهی نداشتن از قلق‌های خلق آن می‌تواند زحمت‌های شما را به باد دهد. در این بخش می‌آموزید که چطور باید موضوع مناسبی برای محتوای خود پیدا کنید و چگونه آن را بنویسید.در ادامه آن نمونه‌های مختلفی از محتوا را باهم مرور می‌کنیم

فرمت محتوایی‌مان چگونه باشد؟

فرمت محتوا

هر محتوا، فرمت ویژه خودش را دارد. برخی از محتواها متنی هستند، برخی به صورت ویدیو تهیه می‌شوند و برخی دیگر در قالب صدا، فایل PDF و … در اختیار مخاطب قرار می‌گیرند. در این بخش می‌آموزید که چگونه رایج‌ترین فرمت‌های محتوایی برای کسب و کار خودتان را بیابید، از چه روشی برای تولید این محتواها استفاده کرده و بهترین ساعت‌های انتشار را کشف کنید.

روش‌های افزایش ممبر در تلگرام

افزایش ممبر در تلگرام

تمام زحمت‌های شما برای تولید، ترویج و تبلیغ محتوا به این بستگی دارد که چه تعداد ممبر آنها را مورد استفاده قرار می‌دهند. در این بخش، راه‌های افزایش ممبر واقعی و طبیعی را در اختیارتان قرار می‌دهیم و برای اینکه موضوع برایتان شفاف‌تر شود، چگونگی رشد کانال تلگرام دیجیتالینگ را مو به مو برایتان توضیح می‌دهیم.

چه زمانی محتوا را منتشر کنیم؟

ساعت انتشار پست

در این بخش، اطلاعات بسیار خوبی را در مورد ساعت‌های انتشار محتوا، استخراج و تحلیل داده‌های آماری می‌آموزید. یادتان باشد، وقتی یک محتوای خوب در زمان درستی به دست مخاطب برسد، احتمال موفقیت آن افزایش می‌یابد.

با چه ابزارهایی کانال تلگرام را تحلیل کنیم؟

تحلیل کانال دیجیکالا در تلگرام

تحلیل، بررسی و مواردی از این دست بر پایه آمارها بنا شده‌اند. وقتی هم که صحبت از آمار می‌شود باید اطلاع خوبی از ابزارهای تحلیل داشته باشیم. ما در طول دوره، تمام ابزارهایی که از آنها برای تحلیل عملکرد خودمان و رقبا مورد استفاده قرار داده‌ایم را با توضیح فراوان و بیان جزئیات در اختیارتان گذاشته‌ایم.

تحلیل در تلگرام

چگونه در تلگرام تبلیغات موثر داشته باشیم؟

تبلیغات در تلگرام، یکی از راه‌های پیشرفت کسب و کارهای آنلاین و حتی آفلاین به شمار می‌رود. در این بخش یاد می‌گیرید که چگونه بهترین مکان را برای انتشار تبلیغ خود پیدا کنید، چطور تبلیغ بنویسید و خلاصه اینکه چگونه تبلیغات اثربخشی را ارائه دهید.

تبلیغات نماوا در تلگرام

بررسی و بازشناسی گروه‌ها و ربات‌های تلگرامی

گروه‌ها و ربات‌های تلگرامی، بخش‌های مهمی از سوپر مسنجر تلگرام را تشکیل می‌دهند. ما در این بخش، نکته‌های نابی را پیرامون مدیریت بهینه و افزایش بهره‌وری گروه‌ها و ربات‌ها در اختیار شما قرار داده‌ایم. گذشته از این ابزارهایی را به شما معرفی کرده‌ایم که با کمک آنها می‌توانید راحت‌تر و کاربردی‌تر گروه‌ها و ربات‌های تلگرامی را مدیریت کنید.

لامپ

چرا این دوره را برای شما تهیه کردیم؟

ما از سال ۹۶ به طور جدی فعالیت خودمان را در تلگرام آغاز کردیم. همان طور که به دنبال کشف راه‌های بهتری برای افزایش راندمان فعالیتمان در تلگرام می‌گشتیم، تجربه‌های خوبی را به دست آوردیم. از طرفی، تحقیق روی سایر کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی و تحلیل ‌و ‌بررسی داده‌ها را هم به خدمت گرفتیم تا بتوانیم در هر قدم از فعالیتمان اقدام‌های استراتژیک را کشف کرده و مسیر پیش روی خود را هموارتر کنیم. دوره‌ای که اکنون می‌بینید، نتیجه جامع و کامل تمام فعالیت‌های ما در طول این چند سال است. به جرات می‌توانیم بگوییم که در هیچ سایت ایرانی و خارجی نمی‌توانید دوره‌ای را بیابید که به این شکل روی جزئیات ماجرا و بخش‌های مختلف تلگرام مارکتینگ به شکلی کاربردی و عملی مانور داده باشد.

مخاطبچه کسانی مخاطب این دوره هستند؟

 • کسانی که ادمین‌ کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی هستند
 • کارشناس‌های محتوا
 • کسانی که به وسیله محتوا بازاریابی می‌کنند
 • صاحبان کسب و کارهایی که کانال تلگرام دارند
 • کسانی که ربات تلگرامی دارند
 • کسب و کارهایی که نه کانال دارند، نه گروه و نه ربات، اما در حال تبلیغات در تلگرام هستند

آیا این دوره پیش نیازی هم دارد؟

خیر. این دوره به هیچ پیش‌نیازی احتیاج ندارد. شما می‌توانید صفر تا صد چیزهایی که برای تلگرام مارکتینگ نیاز دارید را در همین دوره یاد بگیرید.

ضمانت

هفت روز، ضمانت بازگشت وجه

ما اطمینان داریم، دوره‌ای که اکنون شاهد آن هستید، از نظر کیفیت، موضوع‌های پوشش داده شده و بیان جزئیات، در سطح بالایی قرار دارد و می‌تواند تمام نیازهای شما در مورد تلگرام مارکتینگ را پوشش دهد. اما با این وجود برای رضایت خاطر هر چه بیشتر شما عزیزان، یک هفته ضمانت بازگشت وجه بی‌چون‌وچرا را برای این دوره در نظر گرفته‌ایم. به این ترتیب، اگر تا هفت روز پس از خریداری دوره به هر دلیلی آن را مناسب ندیدید، تمام مبلغ پرداختی را به شما بازمی‌گردانیم.

پشتیبانی

آیا دوره تلگرام مارکتینگ دیجیتالینگ، پشتیبانی هم دارد؟

بله صددرصد! من آماده هستم تا به تک‌تک پرسش‌های شما پاسخ بدهم. گذشته از این، شما با خریداری این دوره، فقط چند فیلم ضبط شده را به صورت آنلاین خریداری نمی‌کنید. بلکه وارد یک دوره آموزشی ۹۰ روزه می‌شوید. به این ترتیب که در طول ۳ ماه پس از دریافت دوره، تمرین‌های موجود در هر بخش را انجام می‌دهید و آنها را برایمان می‌فرستید.

سپس در مورد نحوه عملکرد و شیوه‌ای که برای انجام تمرینتان انتخاب کرده‌اید با هم صحبت می‌کنیم تا شما بتوانید از چیزهایی که در این دوره آموختید به شکلی کاربردی و واقعی بهره‌برداری کنید. حتی اگر پس از این بازه زمانی باز هم سوالی برایتان پیش بیاید می‌توانید آن را در بخش کامنت‌های سایت مطرح کنید تا تمام و کمال به آن پاسخ بدهیم.

بروزرسانی

دریافت آپدیت دوره به صورت رایگان

بروزرسانی، یکی از خاصیت‌های دنیای دیجیتال است. تلگرام هم از این قافله مستثنا نیست. ممکن است در آینده بواسطه آپدیت‌های تلگرام سرفصلی به این دوره اضافه شود و دوره تلگرام مارکتینگ از چیزی که الان است تکمیل‌تر گردد. شما با یک بار خرید این دوره می‌توانید تا همیشه و به صورت رایگان، تمام آپدیت‌های جدید انجام شده در این دوره آموزشی را دریافت کنید.

 

بزرگ فکر کنید

بزرگ فکر کنید، دقیق بگردید

به قول «جان سی. مکسول»، فرصت همیشه جایی است که شما هستید. پس دوباره و دوباره، نگاهی به اطرافتان بیندازید. آیا فرصتی هست که از دیدتان پنهان مانده باشد؟ به دنبال چیزهای عجیب و حتی جدید نگردید. هر نکته کوچکی می‌تواند به فرصتی عالی برای شما تبدیل شود. آن فرصت را بردارید، دستی به سر و گوشش بکشید و با به کارگیری نکته‌هایی که در دوره تلگرام مارکتینگ دیجیتالینگ می‌آموزید، آن را به یک منبع درآمد جدید برای خودتان تبدیل کنید. معطل چه هستید؟ آستین‌ها را بالا بزنید و دست به کار شوید!

هنوز هم سوالی دارید؟ در بخش دیدگاه از ما بپرسید

نقطه
سرفصل های دوره سرفصل های دوره
1
0 تا 100 مدیریت اصولی کانال تلگرام
25 دقیقه

در این بخش تمام آنچه که برای مدیریت حرفه‌ای کانال تلگرامتان نیاز دارید را یاد می‌گیرید.

2
بررسی رقبا در تلگرام
30 دقیقه

شناسایی و بررسی عملکرد رقبایتان یکی از اصول موفقیت در تلگرام مارکتینگ است. در این بخش تمام فوت‌و‌فن لازم برای رسیدن به این مهم را فرا می‌گیرید.

3
انتخاب هدف و مخاطب شناسی
15 دقیقه

قدم برداشتن بدون هدف و آشنا نبودن با مخاطب هدفتان، نتیجه‌ای جز خستگی، ناامیدی و هدر دادن سرمایه‌تان را به دنبال ندارد. در فصل سوم می‌آموزید که چگونه برای کسب و کار تلگرامی خود هدف‌گذاری کنید و مخاطبان اصلی‌تان را بشناسید.

4
از الف تا ی خلق محتوا در تلگرام
1 ساعت

محتوایی که ارائه می‌دهید، چهره آنلاین کسب و کار شما را تشکیل می‌دهد. در این بخش یاد می‌گیرید که چطور مثل یک مجسمه‌ساز کارکشته، زیباترین چهره را با جزئیات فراوان برای کارتان خلق کنید.

5
زمانبندی و انتشار محتوا
20 دقیقه

بهترین زمان انتشار محتوا برای کانال شما چه موقع است؟

6
کار با 5 ابزار تحلیلی تلگرام
40 دقیقه

وقتی می‌توانید ماشین کسب و کار تلگرامی خود را به خوبی هدایت کنید که به اندازه کافی مهارت کار با ابزارهای آن را به دست آورده باشید. این ابزارها به شما کمک می‌کنند تا دست به انتخاب‌های درستی بزنید و همچون یک حرفه‌ای در مسیرتان حرکت کنید.

7
مثال عملی از 12 روش اصولی افزایش ممبر کانال
20 دقیقه

افزایش ممبر واقعی یعنی افزایش درآمد واقعی. در این بخش یاد می‌گیرید که چطور ممبرها را به صورت ارگانیک جذب کانالتان کنید.

8
0 تا 100 تبلیغات در تلگرام
1 ساعت و 30 دقیقه

تبلیغات، بخش مهمی از دنیای تلگرام را به خودش اختصاص داده است. با صرف اندکی زمان در این فصل می‌آموزید که چگونه تبلیغ بگیرید، تبلیغ بدهید، تبلیغ بنویسید و از هزینه‌‌ای که صرف تبلیغات می‌کنید نهایت بهره را ببرید.

9
راه‌های کسب درآمد از تلگرام
5 دقیقه

چند راه کسب درآمد از تلگرام را باهم بررسی خواهیم کرد

10
بازاریابی در گروه‌های تلگرامی
20 دقیقه

گروه‌های تلگرامی، معدنی از فرصت‌های بازاریابی هستند. البته در صورتی می‌توان از این معدن بهره‌برداری کرد که ابتدا به یک معدنچی حرفه‌ای تبدیل شوید. در این فصل یاد می‌گیرید که چطور این کار را انجام دهید.

11
راه‌های بازاریابی از طریق ربات‌های تلگرامی
15 دقیقه

بخشی از بار بازاریابی در تلگرام، روی دوش ربات‌های تلگرامی است. در این بخش می‌آموزید که چطور بازاریابی موفقی را با کمک ربات‌ها به سرانجام برسانید.

نقطه
مدرس مدرس دوره
علیرضا ابراهیمیان

علیرضا ابراهیمیان

حدود 7 سال است که در فضای وب یاد می‌گیرم و تجربه می‌کنم. دیجیتالینگ فرصتی برای به اشتراک گذاری تجربیات و اشتباهات‌ما از بازاریابی دیجیتال شد💪
امیدوارم در این مسیر پر پیچ و خم یادگیری همراه من باشید😊

وبلاگ دیجیتالینگ

گپ و گفت کاربران در مورد این محصول

اولین نفری باشید که نظر یا سوالش را با ما در میان می‌گذارد

آخرین دیدگاه ها

دیدگاه شما
لطفا دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.